Het team gedeelde mobiliteit

Binnen ons team zijn er verschillende mensen bezig met gedeelde mobiliteit. Bij wie moet je bijvoorbeeld zijn als je een vrijwilligersinitiatief in je dorp wilt?

Daarnaast hebben we ook een algemeen emailadres: gedeeldemobiliteit@brabant.nl waar je ook je vragen kunt stellen.

Blog

Met het schrijven van korte verhalen willen we jullie op de hoogte houden van wat er allemaal speelt. De eerste blog volgt binnenkort.

Arwina de Boer

Programmaleider vernieuwing OV

Arwina kan je helpen bij vragen over

Je kunt haar bereiken via AdBoer@brabant.nl

louis van den Heuvel

Projectleider Maas

Louis kan je helpen bij vragen over bereikbaarheid bedrijventerreinen en marktinitiatieven deelmobiliteit Je kunt hem bereiken via LHvdHeuvel@brabant.nl

Willem de Jong

Procesmanager gedeelde mobiliteit

Willem kan je helpen bij vragen over transitie gedeelde mobiliteit in Oost-Brabant

Je kunt hem bereiken via WdJong@brabant.nl

John Kuijs

Strateeg/procesmanager gedeelde mobiliteit

John kan je helpen bij vragen over de processen

Je kunt hem bereiken via JKuijs@brabant.nl

Jeroen Meulepas

Projectleider mobiliteitsdiensten & hubs

Jeroen kan je helpen bij vragen over mobiliteitshubs

Je kunt hem bereiken via jmeulepas@brant.nl

Linda Nijland

Strateeg data nieuwe mobiliteitsdiensten

Linda kan je helpen bij onderzoeksvragen

Je kunt haar bereiken via ENijland@brabant.nl

Anouk Ruczynski

Projectleider gedeelde mobiliteit

Anouk kan je helpen bij Sameninitiatieven en MaaS

Je kunt haar bereiken via ARuczynski@brabant.nl

Ellie Stolwijk-van de Kolk

Projectondersteuner gedeelde mobiliteit

Ellie kan je helpen bij het maken van afspraken met teamleden

Je kunt haar bereiken via PvdKolk@brabant.nl

Miriam de Zwager

Projectleider gedeelde mobiliteit

Miriam kan je helpen bij Samen- en Vrijwilligersinitiatieven

Je kunt haar bereiken via MdZwager@brabant.nl