De onderdelen van gedeelde mobiliteit
Gedeelde mobiliteit bestaat uit verschillende onderdelen. Zo zijn er verschillende vormen van vervoer: direct, flex en samen. Onder samen vallen vrijwilligersinitiatieven vanuit de samenleving en deelmobiliteit en meerijddiensten vanuit de markt.
Deze vormen van vervoer worden op een toegankelijke, begrijpelijke wijze beschikbaar gemaakt voor de reiziger. Op fysieke plekken met mobiliteitshubs en digitaal via Mobiliteit als Dienst.
Hieronder leggen we de onderdelen verder uit.
Mobiliteit als Dienst

Reizigers krijgen in de toekomst gemakkelijk inzicht in hun mogelijkheden. Je typt op je mobiele telefoon of via een website in waar je bent en waar je naar toe wilt. Je krijgt dan een op maat gemaakt reisadvies dat ook nog eens rekening houdt met de weersomstandigheden. Zo wordt mobiliteit dienstbaar aan jou.